- Se všemi nástavci pro montáž armatur, vstupů a výstupů
- Vnější i vnitřní žárové pozinkování
- Vyrobena dle ES směrnice 87/404/EHS nebo DGRL 97/23/ES – AD 2000, Modul: H / H 1
- Provozní podmínky dle AD 2000 – S1 (10/2000) = Kolísání tlaku v pásmu 20 %
Stojící tlaková nádoba DB VZ 2000/11 V 2500700
181 702 Kč
Se všemi nástavci pro montáž armatur, vstupů a výstupů Vnější i vnitřní žárové pozinkování Vyrobena dle ES směrnice 87/404/EHS nebo DGRL 97/23/ES – AD 2000, Modul: H / H 1 Provozní podmínky dle AD 2000…
Další informace
| Hmotnost | 500 kg |
|---|---|
| Objem tlakové nádoby | 2000 l |
| Připojovací závit | 2 × 2, 4 × 2½ , 3 × ½ |
| Kontrolní otvor | Ruční |
| Max. provozní tlak | 11 bar |
| Rozměry (š × v × h) | 1220×2530×1130mm |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 500 kg |

_stojici-tlakova-nadoba-aircraft-db-vz-2000-11-v.jpg?662f80ea)








