- Obzvláště nízké otáčky, díky kterým jsou redukovány vibrace a zamezí se opotřebení jednotlivých částí kompresoru
- Odlehčený rozběh motoru
- Tepelná ochrana motoru před přehřátím a přetížením
- Pomocí regulátoru tlaku lze plynule nastavit požadovaný pracovní tlak
- Dva manometry ukazují tlak v nádobě a pracovní tlak
- Vybavený automatickým značkovým tlakovým spínačem CONDOR
- Ochranný trubkový rám
- Protiskluzová úprava držadla
- Vybaven kvalitními rychlospojkami
- Tlaková nádoba je chráněna práškovou barvou
- 10 let záruka proti prorezavění tlakové nádoby
- Gumové patky pro tlumení vibrací
Prodloužený šroubovák Torx S2 KITO Dostupné varianty: Prodloužený šroubovák Torx 5 x 150 mm S2 KITO
113 Kč
Aircraft Filtr (odlučovač kondenzátu) WA Ac 1/2, 12 bar
1 185 KčOlejový přenosný kompresor Aircraft® Airboy Kitt 90
15 736 Kč
Obzvláště nízké otáčky, díky kterým jsou redukovány vibrace a zamezí se opotřebení jednotlivých částí kompresoru Odlehčený rozběh motoru Tepelná ochrana motoru před přehřátím a přetížením Pomocí regulátoru tlaku lze plynule nastavit požadovaný pracovní tlak Dva manometry…
Další informace
| Hmotnost | 21 kg |
|---|---|
| Kompresní systém | HOS |
| Plnící výkon cca | 49 l/min |
| Válce/stupně | 1/1 |
| Otáčky | 1 420 ot/min |
| Rozměry (š × v × h) | 510 × 400 × 270 mm |
| Hladina akustického tlaku LPA | 85 dB(A) |
| Tlak (bar) | 15 |
| Tlaková nádoba (l) | 2,4 |
| Sací výkon (l/min) | 85 |
| Mazání kompresoru | olejový |
| Příkon | 600 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | Aircraft® |
| Filtrovací příkon | 500 – 999 W |
| Hmotnost | 21 kg |








