- mečová pila štíhlé konstrukce je určená k řezání dřeva, trubek, profilů apod.
- možnost výměny pilového plátku bez použití nástrojů.
- 5 stupňů nastavení otáček
- rychloupínací výměnný systém pilových plátků a zámek upínání plátku.
Pila ocaska XTline XT106390
1 890 Kč
mečová pila štíhlé konstrukce je určená k řezání dřeva, trubek, profilů apod. možnost výměny pilového plátku bez použití nástrojů. 5 stupňů nastavení otáček rychloupínací výměnný systém pilových plátků a zámek upínání plátku.
Další informace
| Hmotnost | 2,7 kg |
|---|---|
| Otáčky | 800 – 3 000 ot./min |
| Akustický tlak | 87 dB |
| Akustický výkon | 98 dB |
| Třída ochrany | II |
| Součást balení | pilový plátek na dřevo a kov, uhlíky |
| Max. prořez dřevo | 115 mm |
| Max. prořez hliník | 20 mm |
| Max. prořez ocel | 10 mm |
| Příkon | 650 W |
| Napětí | 230 V |
| Regulace otáček | S regulací |
| Max. hloubka řezu | 115 mm |
| Značka | XTline |
| Filtrovací příkon | 500 – 999 W |
| Hmotnost | 2,7 kg |
| Typ pily | Ocasky |











