Spirálový vrták do dřeva Bosch Dostupné varianty: Spirálový vrták do dřeva - Bosch ø12 x 96 x 151 mm
133 Kč
BOSCH GTS 254 0 601 B45 000
5 999 KčPilový kotouč Holzkraft® 200×30 mm/18z.
592 Kč
Pilový kotouč 200 × 30 × 2,8 mm, 18 zubů
Další informace
| Hmotnost | 0,326 kg |
|---|---|
| Průměr upnutí pilového kotouče | 30 mm |
| Šířka řezu | 2,8 mm |
| Počet zubů | 18 |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 30 mm |
| Počet zubů pilového kotouče | 18z. |
| Značka | Holzkraft® |
| Hmotnost | 0,326 kg |
| Specifikace materiálu | Tvrdé dřevo |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Tloušťka pilového kotouče | 2,8 mm |
| Průměr pilového kotouče | 200 mm |
| Typ okružní pily | Pokosové |
| Dle typu | Pilové kotouče |








