Další informace
| Hmotnost | 1,58 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Dle materiálu | Kámen |
| Mechanismus upnutí | HEX (šestihran) |
| Značka | Scheppach |
| Hmotnost | 1,58 kg |
| Dle činnosti | Sekání/Bourání |
| Dle typu | Sekáče |
| Typ upnutí | HEX |
| Typ sekáčů | Dlouhé |
10 dílná sada brusného papíru na suchý zip EXTOL PREMIUM ø 150 mm Dostupné varianty: 10 dílná sada brusného papíru na suchý zip EXTOL PREMIUM ø 150 mm/60 hrubost
82 Kč
PROMA HDB-65 6-ti dílná sada dlát
1 990 Kč565 Kč
| Hmotnost | 1,58 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Dle materiálu | Kámen |
| Mechanismus upnutí | HEX (šestihran) |
| Značka | Scheppach |
| Hmotnost | 1,58 kg |
| Dle činnosti | Sekání/Bourání |
| Dle typu | Sekáče |
| Typ upnutí | HEX |
| Typ sekáčů | Dlouhé |